serbia25
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

serbia25

Samo Sloga Srbina Spasava
 
HomeTražiLatest imagesRegistracijaLogin

 

 KoLUMBo IN THA HOUSE!

Go down 
AutorPoruka
KolUMbo
padobranac
padobranac
KolUMbo


Broj komentara : 1
Registration date : 2007-12-20

KoLUMBo IN THA HOUSE! Empty
KomentarNaslov komentara: KoLUMBo IN THA HOUSE!   KoLUMBo IN THA HOUSE! Icon_minitimeThu Dec 20, 2007 1:10 pm

Pa eo i mene Very Happy... nisam znao gde mogu da postujem pa reko ovde se sve postuje pa mogu i ja da se predstavim Very Happy (ustvari sam lenj da trazim ako ima neki topic za predstavljanje verovatno cu ga naci malo kasnije kad budem razgledao forum Razz)

OK, ja sam iz NS-a zovem se slavko imam 17 i po godina Razz (lol tek sam napunio 17 ali fora je Wink ), igram ogame vec duze vreme, pocheo sam sa 8. uniju gde sam bio kompletni n00b :S, pa sam malo uchio na novim unijima i na kraju zaglavio u 19. na jedno godinu dana mozda i vishe Very Happy... na kraju mi sjebali flotu, uhakovali u acc, pobrisali mesece i banovali za acc sharing (jer imam pametnog druga koji je morao uvek kod mene da gleda ogame :S) i eto prestao... I s obzirom da sam toliko chuo o ovom savezu od njegosha, ms daisy sa boarda i ostalih rekao daj da probam Very Happy....

inache MSN mi je Slavko333@yahoo.com samo me ubacite Wink
Na vrh Go down
 
KoLUMBo IN THA HOUSE!
Na vrh 
Stranica 1/1

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
serbia25 :: srbija :: SERBIA-
Idi na: